Forum
Site Hakkında / Açık mektup Türkiye'nin Anonim Kuşları
Site Hakkında » Açık mektup
 04.04.2019 22:11

zaferK 

Açık mektup,
Bir üyemiz aylardan beri benim kullanıcı adımı ,telefon numaramı ,mail adresimi v.s.kullanarak site yönetimine kayıt için başvuruyor ,ama yönetim kendisine bir türlü ulaşamıyor.Bu arada mail adresimi ele geçirmeye çalışıyor olmalı ki Microsofttan sık sık şifre değişikliği başvurusunda bulunup bulunmadığım uyarısı geliyor.Her ne kadar biraz teknoloji özürlü olsam da ,şimdilik mail adresimi kaptırmadım.
Yönetimden arkadaşlar bu duruma anlam veremedikleri için de beni arayıp soruyorlar ve konu kapanıyor.Ama artık şu son günlerde kabak tadı vermeye başladı.
Şimdi soruyorum ;ah be güzel kardeşim ,benim TRAKUS kimliğimi veya Microsoft kimliğimi ele geçirip ne yapacaksın.Derdin nedir ,adresim ,tlf.numaram vs. her şeyim belli ,yerim belli…gel konuşalım ,sana yardımcı olmaya çalışayım.Beni ve TRAKUS’u devamlı taciz etmekten vazgeç.
Amacın nedir ,beni itibarsızlaştırmayamı çalışıyorsun ,kimliğimi kullanıp ne yapmayı düşünüyorsun?
Bunlar boş işler ,çocukça davranışlar…bak bahar geldi ,git arazinin tadını çıkar…
…………………………………………………………………………………………………………………………………………
Başka türlü ulaşma imkanı olmadığından bu platformu kullanmak zorunda kaldığım için tüm TRAKUS ailesinden özür diliyorum.Selamlar ,sevgiler…

  Okunma sayısı.:658
Mesajınız Yorumunuzda belirteceğiniz linki https:// ile belirtiniz.Sonuna bir boşluk bırakmayı unutmayınız.

karakter kaldı
 

 

 05.04.2019 07:27

mustafaözdemir

Dünya sizi kıskanıyor hocam.
 
 05.04.2019 08:58

zaferK 

Alıntı; Dünya sizi kıskanıyor hocam.
Estağfurullah ,biz bir aileyiz...arada ufak sıkıntılar olsa da amaç ve misyonumuz bir.Böyle gereksiz şeylerle oyalanmamalıyız.Selamlar ,sevgiler...
 


1
Toplam 2 mesaj