Forum
Duyurular-Etkinlikler / SULAKALAN Türkiye'nin Anonim Kuşları
Duyurular-Etkinlikler » SULAKALAN
 17.06.2019 11:16

faruq488

Herkese Selamlar,

Uzun zamandır düşündüğüm ama bir türlü fırsat bulup da hayata geçiremediğim bir projeydi "SULAK ALAN". Uzun süredir bu çalışmanın alt yapısını oluşturmaya gayret ediyordum. Bir yerden başlamam gerekti. İlk olarak yaşadığım yer olan Uluabat Gölü Sulak alanını tanıtmaya çalışmakla başladım. Hani çok defa sorular geliyor; aslında çoğumuza diğer kuşçu/kuş fotoğrafçısı arkadaşlardan alan bilgisine dair sorular gelmekte. Bu soru konumun temel noktasını oluşturuyor. Akçalar Uluabat kıyısından başlayan, Gölyazı, Eskikaraaç, Issızhan, Uluabat, Set, Karaoğlan Deltası, Dorak gibi noktaları gezerek; gölü tamamen dolaşarak Uluabat Sulak Alanı hakkında bir kaç bilgi ve görüntü sunmaya çalışacağım. Çekimlerim hala devam ediyor. Bir iddamız yok sonuçta bu işi hobi olarak ve amatörce yapıyoruz. Umarım güzel bir ürün çıkartıp sizlerin beğenisine sunarız. Belki çok uzun bir süreç olacak bu süreç. Diğer sulak alanlarda girecek listeme... Bakalım zaman gösterecek bunu. Yakında bu konudaki ilk videomu sizlerle paylaşacağım. Düşünce ve fikirlerinizi paylaşmanızı da beklerim. Görüşmek üzere... Selam ve Sevgiler.

  Okunma sayısı.:572
Mesajınız Yorumunuzda belirteceğiniz linki https:// ile belirtiniz.Sonuna bir boşluk bırakmayı unutmayınız.

karakter kaldı
 

 

 17.06.2019 14:12

abrecchia 

Çok değerli çalışmalar.
Bir kuşçu elinin değmesi ayrıca anlamlı.
Başarılar dilerim.
 
 17.06.2019 15:08

Chayluck

Başarılar dilerim bir yerlerden başlamak lazım. Buna bir de kaybolan sulak alanları ekleyebilirseniz çok daha ilgi çekecektir. Selamlar.
 
 17.06.2019 22:57

Kadird 

Ömer kolay gelsin. Eminim çok güzel ve faydalı bir çalışma olacaktır.
Selamlar...
 
 18.06.2019 12:53

faruq488

Alıntı; Çok değerli çalışmalar.
Bir kuşçu elinin değmesi ayrıca anlamlı.
Başarılar dilerim.
Teşekkürler Özmen bey Selam ve sevgiler :)
 
 18.06.2019 12:57

faruq488

Alıntı; Başarılar dilerim bir yerlerden başlamak lazım. Buna bir de kaybolan sulak alanları ekleyebilirseniz çok daha ilgi çekecektir. Selamlar.
Teşekkür Ederim Nedim abi, kaybolan alanlar ile ilgi aslında güzel bir proje olabilir ama bunla alakalı dökümantasyon ve diğer verilerin topla süreci başlı başına bir çalışmayı gerektirir diye düşünüyorum ama zamanla neden olmasın. Selam ve sevgiler.
 
 18.06.2019 12:57

faruq488

Alıntı; Ömer kolay gelsin. Eminim çok güzel ve faydalı bir çalışma olacaktır.
Selamlar...
Çok teşekkür Ederim Kadir abi :) walla senin etkin ilham açısından büyük :) selam ve sevgiler...
 


1
Toplam 6 mesaj